• 3 listopada 2013
  • wyświetleń: 1554

MRKS II: Remis na koniec rundy

W ostatnim meczu rundy jesiennej rywalizujący w bielskiej A-klasie MRKS II Czechowice-Dziedzice zremisował na wyjeździe z LKS-em Mazańcowice 2:2 (1:0).

Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 35. sekundzie gry za sprawą bramki Dawid Golicza, zaś wyrównanie nastąpiło w 58. minucie, gdy piłkę w siatce umieścił Michał Adamus. W 68. minucie miejscowych ucieszył Mateusz Słowik, ale tuż przed ostatnim gwizdkiem jeden punkt rezerwistom zapewnił Szymon Światłowski, skutecznie egzekwując rzut karny.

Była to ostatnia potyczka czechowickich rezerw w rundzie jesiennej, którą MRKS II kończy na dziesiątej pozycji w tabeli z dorobkiem trzynastu punktów. Mistrzem jesieni bielskiej A-klasy została drużyna Czarnych Jaworze.