• 10 marca 2024
  • wyświetleń: 2553

Porażka na inaugurację wiosny. MRKS przegrywa z rezerwami Rekordu Bielsko-Biała

W sobotnim (9 marca) pierwszym wiosennym meczu rozgrywek IV Ligi piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice przegrali z drugim zespołem Rekordu Bielsko-Biała 1:2.

MRKS - Rekord II Bielsko-Biała 1:2
MRKS - Rekord II Bielsko-Biała 1:2 · fot. mrks.czechowice.pl

Wynik otworzyli gospodarze w 47 minucie za sprawą trafienia Igora Mencnarowskiego, jednak po upływie godziny gry z wyrównania cieszyli się goście - do siatki trafił Adam Gibiec. Rekord na prowadzenie wyszedł w 83 minucie - w sytuacji sam na sam bezbłędny okazał się Kacper Pawlus. Czechowiczanie mieli jeszcze świetną okazję do wyrównania, ale na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Bartłomiej Lorenc nie wykorzystał rzutu karnego.